پذیرش تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی آغاز شد + راهنمای ثبت نام

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي موسسه آموزش عالی طلوع مهر می رساند بر اساس اعلام رسمی سازمان سنجش آموزش کشور، کلیه داوطلبین (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1397 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) می توانند از تاريخ 97/07/10 نسبت به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته های ذیل در مقطع کارشناسی اقدام فرمایند:


مدیریت بازرگانی
حسابداری
حقوق
روانشناسی
مشاوره
مترجمی زبان انگلیسی
علوم ورزشی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور:

- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 97/06/31 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.

2- كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام ، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان سنجش اقدام نمايند.

3- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شده و هيچگونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.

4- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مؤسسات در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

5- كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

6- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در موسسه يا مركز و يا واحد آموزشي كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

7- آن دسته از داوطلباني كه قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري سال 1397 (مرحله شهريور ماه) قرارگرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل باشند و در يكي از مؤسسات ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در شهريورماه لغو خواهد شد.

 

ثبت نام حضوری: از 1397/07/10 و از ساعت 9 تا 15

جدول شهریه سال تحصیلی 98-1397 کلیه مقاطع تحصیلی اطلاعات رشته های مورد پذیرش موسسه آیین نامه تخفیف شهریه رتبه های برتر کنکور

 

 

 

 

معرفی اساتید موسسه

 

 

modiriat

hoghoogh

 

hesabdari

ayandehpajoohi

ravanshenasi

 

مراحل ثبت نام حضوری:

گام اول: کنترل مدارک و تشکیل پرونده

مدارک لازم این مرحله:

  • اصل و تصویر گواهینامه پیش دانشگاهی و دیپلم. (2 عدد)
  • اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه. (2 سری)
  • اصل و تصویر کارت ملی (2 سری پشت و رو).
  • 5 قطعه عکس 4*3 بدون پشت نویسی
  • فرم رسید تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی از دفاتر پیش خوان دولت 

گام دوم: نظام وظیفه (ویژه برادران)

بررسی وضعیت نظام وظیفه توسط جناب آقای پیرامن انجام می شود.

 

گام سوم: پرداخت شهریه

  • پرداخت شهریه از طریق سامانه جامع آموزش به صورت اینترنتی انجام می شود. جهت پرداخت شهریه می توان از رایانه های موجود در مؤسسه استفاده کرد.
  •  باتوجه به مبالغ شهریه ثابت و متغیر زیر به صورت علی الحساب مبلغ 8.500.000 ریال هنگام ثبت نام اخذ می گردد.
  •  بعد از پرداخت شهریه جهت تایید نهایی پرداخت به امورشهریه مراجعه شود.
  • تذکر: نام کاربری جهت ورود به سامانه جامع آموزش شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی دانشجو می باشد. 

 

گام چهارم: انتخاب واحد

آخرین مرحله ثبت نام انتخاب واحد می باشد. در این مرحله دانشجو پرینت انتخاب واحد و سرفصل رشته خود را دریافت می نماید.