❱❱    سامانه آموزش الکترونیک(مجازی)    ❰❰

جلسه مجازی معاونت آموزش با دانشجویان برگزار شد

جلسه مجازی معاون آموزش با دانشجویان موسسه آموزش عالی طلوع مهر با موضوع زمان و شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر جلسه مجازی دکتر مرتضی جوانعلی آذر معاون آموزش با موضوع زمان و شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم با حضور دانشجویان واحد خواهران و برادران در قالب نرم افزار ادوب کانکت برگزار شد و شیوه و زمان برگزاری امتحانات پایان ترم به دانشجویان اعلام شد.

این جلسه که از سلسله جلسات دانشجویان با معاونت آموزشی موسسه بود روز سه شنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه به صورت مجازی برگزار شد و مصوبات جلسه شورای آموزش موسسه آموزش عالی طلوع مهر در خصوص امتحانات پایان ترم که روز پنجشنبه در محل موسسه برگزار شده بود به دانشجویان اعلام شد و در پایان جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی نیز برگزار شد و دانشجویان انتقادات و پیشنهادات خود اعلام کردند.

با توجه به شرایط خاص کشور و عدم امکان برگزاری امتحانات طبق سنوات گذشته در شورای آموزش که با حضور ریاست محترم موسسه آموزش عالی طلوع مهر و مدیران گروه برگزار شد مصوب گردید اساتید به دو شیوه حضوری و غیر حضوری(مجازی) امتحانات خود را برگزار نمایند که البته تشخیص آن با استاد می باشد و استاد موظف است در بازه زمانی مشخص شده با بررسی هایی که صورت می گیرد، شیوه برگزاری امتحان خود را به موسسه اعلام نماید.

دکتر جوانعلی آذر با اشاره به این که تعدادی از دانشجویان طلوع مهر غیربومی هستند برای رسیدن به حوزه امتحانی با خطراتی مواجه هستند از این رو دیگر مصوبه جلسه شورای آموزش طلوع مهر این بود که دانشجویانی که خارج از قم هستند، در امتحان مجازی شرکت کنند.

معاون آموزش در ادامه تصریح کرد: موسسه آموزش عالی طلوع مهر طبق ابلاغیه های وزارت علوم تصمیم های لازم را جهت برگزاری امتحانات و سایر خدمات آموزشی اتخاذ کرده و تمامی معیار ها و دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا را در دستور کار خود قرار داده است.

مشروح مصوبات جلسه شورای آموزش در سایت، سامانه آموزش و شبکه های اجتماعی طلوع مهر منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.