❱❱    سامانه آموزش الکترونیک(مجازی)    ❰❰

اطلاعیه مهم آموزش در مورد آزمونهای غیر حضوری

دانشجویان محترم، نظر به سؤالات طرح شده توسط شما در روز شنبه، جهت شرکت در آزمونهای غیرحضوری به نکات زیر توجه فرمایید:

1. دکمه ثبت نهایی به معنی تحویل برگه امتحانی توسط شماست؛ طبیعتاً در صورتی که زمان آزمون نیز به پایان برسد برگه ی شما به صورت خودکار تحویل خواهد شد.؛ از همین رو در صورتی که موفق به فشردن دکمه ثبت پایانی نشدید، از این بابت نگران نباشید، چرا که سامانه به صورت خودکار پاسخ شما را ثبت خواهد کرد. با این وجود پیشنهاد می شود زمان نگارش پاسخها را به گونه ای تنظیم فرمایید که در پایان، زمانی نیز برای ثبت پاسخها داشته باشید.

2. زمان ارائه شده برای آزمونها توسط اساتید محترم ارائه شده و کارشناسان آموزش مجاز به این که راساً این زمان را کاهش یا افزایش دهند نیستند.

3. در صورت مشاهده خطا در سیستمی که از آن استفاده میکنید، یک مرتبه از سامانه خارج شده و مجدداً وارد سامانه شوید.

4. در صورت الصاق صحیح فایل پاسخها در آزمونهای تشریحی کتاب باز، نیاز به بررسی مجدد این موضوع نیست.

۵. در صورتی که برای شرکت در آزمون از گوشی تلفن همراه استفاده می کنید، از دکمه برگشت تلفن همراه استفاده نکنید، چرا که این کار موجب خروج شما از سامانه خواهد شد.

۶. در صورتی که به جای الصاق پاسخ تک تک سوالات قصد دارید این کار را در انتهای آزمون انجام دهید (این شیوه به هیچ وجه توصیه نمیشود) از موکول کردن این کار به دقایق پایانی اکیداً بپرهیزید، چرا که در صورت عدم موفقیت شما در الصاق در دقایقی پایانی، عذری پذیرفته نیست.با آرزوی موفقیت برای تمامی شما دانشجویان گرامی