راهنمای ارزشیابی اساتید و دریافت كارت امتحان

 (پیشنهاد می شود براي مشاهده كارت امتحان از Google Chrome یا Firefox استفاده نمایید.)
اخذ کارت امتحان منوط به انجام تسویه مالی، پاسخگویی به سوالات ارزشیابی اساتید و برطرف نمودن مشکلات آموزشی یا خدماتی احتمالی ثبت شده در سیستم شما می باشد. لذا حتما تا قبل از شروع بازه زمانی امتحانات نسبت به برطرف نمودن این موانع اقدام نمایید.
  تذکر: در مورد پرداخت مالی، مبلغ بدهکاری را که در خبر فوری صفحه ابتدایی مشاهده می نمایید در صفحه پرداخت شهریه وارد نموده و بعد از تایید به درگاه بانک ملت وصل می شوید که بعد از پرداخت توسط کارتهای عضو شتاب و تایید نهایی و گرفتن کد رهگیری می توانید وارد "صفحه کارت امتحان" بشوید.
طریقه پرینت کارت امتحان به این صورت می باشد که بعد از کلیک بر روی گزینه کارت امتحان صفحه مربوطه باز می شود (ممکن است کارت به صورت کامل نمایش داده نشود). بر روی "نمایش و چاپ کارت ورود به جلسه" کلیک و سپس pdf را انتخاب کنید. در ادامه فایل مدنظر را پرینت بگیرید.

00

 

  تذکر: حتما براي چاپ كردن كارت ورود به جلسه آزمون بصورت مستقيم همانند تصوير ذيل از دكمه چاپ موجود در صفحه استفاده نماييد.

 

 001

 

 

نظرسنجي

فرم نظرسنجی موجود در صفحه کاربری شما، بر اساس استانداردهای وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری و جهت اطلاع از نظرات شما در خصوص کیفیت آموزشی و تدریس اساتید طراحی شده است؛ لذا در تکمیل آن نهایت دقت، صداقت و حوصله را لحاظ نمایید.

تذکر: پاسخ های شما کاملا محرمانه بوده و پس از ارزیابی و بررسی توسط معاونت آموزش، صرفا نتیجه کلی آن به اساتید و گروه های آموزشی اعلام می گردد.

تذکر: است درصورت جوابگویی کامل به این سوالات، (در ترم جاری و ترمهای قبلی )، دسترسی شما به صفحه کاربریتان مقدور می باشد.

خاطر نشان می سازد که اگر سوالات نظرسنجی هر درس را بصورت کامل جواب بدهید و دکمه ثبت را بزنید، ممکن است رنگ کلید نظرسنجی آن درس هنوز پررنگ باشد. درصورت تکمیل کامل دروس دیگر و ورود مجدد به کاربری خود این نکته نیز برطرف شده و می توانید صفحه کاربری خود را بصورت کامل مشاهده نمایید.


لازم است بعد از جوابگویی کامل به نظرسنجی از کاربری خود خارج شده و دوباره وارد شوید.