هیئت مؤسس

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی

purmohammadi

حجت الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي در سال 1338 در قم متولد شد. او پس از تحصيلات دوره ی ابتدايي، وارد حوزه ی علميه ی قم شد و به تحصيل علوم ديني پرداخت. وی با تحصيل در دوره ی مقدماتي حوزه ی علميه ی قم در سطح عالي فقه، اصول و فلسفه به تحصيل مشغول شد و دوره خارج فقه و اصول را در مشهد،  قم و تهران به پايان رساند و حايز رتبه سطح 4 (دكتري) حوزه علميه شده است.

ادامه مطلب: حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی

حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی

banaee 3

حجت‏ الاسلام و المسلمين على بنائى در سال 1338 در يكى از محله‏هاى قديمى خيابان انقلاب (چهارمردان) قم، در خانواده‏اى اصيل و متدين ديده به جهان گشود.وى با سپرى كردن دوره ابتدايى در مدرسه شايگان، تحصيلات خود را در دبيرستان امام صادق‏(عليه‏السلام) (حكيم نظامى) ادامه داد.

ادامه مطلب: حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدرضا حسینی

hosseini 1

سيد محمد رضا حسيني 1341 در شهر مقدس مشهد و در خانواده‌اي روحاني متولد شد.در سال 1346 وارد قم شده و تحصيلات ابتدايي و متوسطه را گذرانده و در سال 1355 در مدرسه علميه آيت الله العظمي گلپايگاني(ره) تحصيلات حوزوي را آغاز نمود.پس از گذراندن دروس مقدماتي و سطح، دروس حوزه را نزد بزرگانی چون حضرات آيات مرحوم شيخ جواد تبريزي(ره)، وحيد خراساني، مكارم شيرازي، جوادي آملي و حسن زاده آملي فراگرفت.

ادامه مطلب: حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدرضا حسینی

مهندس عباس محتاج

mohtag 1

امیر دریادار عباس محتاج، از فرماندهان برجسته سپاه در دوران دفاع مقدس است و در هشت سال دفاع مقدس همواره در جبهه های حق علیه باطل حضور مستمر داشت. مهندس محتاج پس از پایان جنگ با حکم رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) به عنوان جانشين فرمانده نيروی زمينی سپاه منصوب شد. او مسئولیت‌های گوناگونی را در سطوح گوناگون عهده دار بود که برخی از آن ها در ذیل می آید:

ادامه مطلب: مهندس عباس محتاج

دکتر محمد محمدرضایی

mohammadrezaee

 

محمد محمد رضایی در اول فرودین 1339 در یک خانواده مذهبی در شهر مقدس قم به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایى، راهنمایی و دبیرستان را در قم گذراند و در سال 57- 1356 در رشته علوم تجربی از دبیرستان حکیم نظامی قم، دیپلم گرفت. در دانشگاه، جهت ادامه تحصیل، رشته شیمی را انتخاب کرد و حدود 80 واحد درسی را در این رشته پاس نمود.

ادامه مطلب: دکتر محمد محمدرضایی

دکتر احمد عطارنیا

atarnia 2

احمد عطارنیا در سال 1349 در خانواده ای مذهبی در قم متولد شد. او پس از سپری کردن دوره ابتدایی و راهنمایی دیپلم خود را از دبیرستان صدوق قم اخذ کرد. عطارنیا پس از سپری کردن مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اراک مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی صنایع را اخذ کرد؛ سپس در مقطع دکتری دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و در حال حاضر مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم می باشد.

ادامه مطلب: دکتر احمد عطارنیا

سید جلال حسینی

sjh

سید جلال حسینی فرزند سید جواد در سال 1355 در شهر شاهرود متولد شد. تحصیلات دوره ابتدایی و راهنمایی را در شاهرود به اتمام رساند و سپس با توجه به رویکرد مذهبی خانواده در سال 1369 به شهر مقدس قم مهاجرت نمود.

ادامه مطلب: سید جلال حسینی

دکتر امیرحسین بیکی

beigi 1

امیر حسین بیکی عضو گروه زیست شناسی دانشکده علوم و فن آوری دانشگاه قم است و رشته تخصصی وی ژنتیک است. وی در رشته زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه تهران موفق به اخذ مدرک کارشناسی شد و بعد از آن کارشناسی ارشد خود را در رشته  اصلاح نباتات با پایان نامه -بررسی امکان ترکیب و هتروزیس در نان گندم- از دانشگاه تهران اخذ کرد.

ادامه مطلب: دکتر امیرحسین بیکی

مرحوم حاج باقر رسولی


مرحوم حاج باقر رسولی در اول شهریور ماه 1351 در قم متولد شد.

وی پس از سپری نمودن دوره های ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در شهر مقدس قم وارد حوزه علمیه قم شد و در طی 4 سال لمعتین را به پایان رسانید.

ادامه مطلب: مرحوم حاج باقر رسولی