دوشنبه, 30 بهمن 1396
ابتدا  //  خبر و گزارش  //  خبرها

 مدیر گروه آینده پژوهی موسسه آموزش عالی طلوع مهر از برگزاری همایش آینده پژوهی در قم خبر داد.

مطالعه بیشتر...
 

پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۵۷ میراث گرانبهای سال‌ها ایستادگی و مبارزه ملتی نستوه بود که به رهبری حضرت امام خمینی(ره) سیطره نظام دیکتاتوری و سلسله طاغوت را بر نتابید و با مقاومت و مجاهدت مردان و زنان مومن و خداجوی سرانجام به آرمان‌های والای خود که همانا برافراشتن پرچم   لا اله الا الله و حاکمیت نظام اسلامی و ارزشهای دینی بود دست یافتند و در این راه هزاران نفر از جوانان برومند و فداکار جان خود را فدا کردند.

مطالعه بیشتر...
 

سالروز حماسه ماندگار 9 دی که ملت شریف و آگاه ایران اسلامی به دور از گرایش های سیاسی و جناحی، اقتدار، هوشمندی، ولایتمداری، عشق و پایبندی به اسلام و مقدسات خود را در مقابل دشمنان داخلی و خارجی به نمایش گذاشته اند را گرامی می داریم.

مطالعه بیشتر...
 

موسسه آموزش عالی طلوع مهر به مناسبت هفته پژوهش طبق اطلاع رسانی هایی که شده بود با هدف بالا بردن سطح علمی دانشجویان و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی از تاریخ 21/09/96 شروع به راه اندازی نمایشگاه کتابی جهت استفاده دانشجویان با تخفیف 50% نمود.

مطالعه بیشتر...
 

14-9-96 3مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط دانشجوی محترم مقطع کارشناسی ارشد  رشته مدیریت بازرگانی موسسه آموزش عالی طلوع مهر آقای سیدمحمدعلی هاشمی آغاز شد .

مطالعه بیشتر...
 

حاضرین در سایت

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم