دوشنبه, 01 مرداد 1397
ابتدا  //  خبر و گزارش  //  خبرها

بسم الله الرحمن رحیم
روز جهانی قدس میراث و یادگار حضرت امام خمینی(ره) بزرگ پرچمدار انسانیت، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی وتحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است. بی شک در این روز دشمن صهیونیستی از وحدت، قدرت و سیل خروشان مسلمانان جهان برخود خواهد لرزید. مسئله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهمترین دغدغه جهان اسلام همچنان نماد همبستگی و محور وحدت امت اسلامی در رویارویی با رژیم جعلی اسرائیل می باشد.

مطالعه بیشتر...
 

بی شک عزت واعتلای امروز ایران سرافراز، ثمره انقلاب شکوهمند اسلامی است.انقلابی که با نام رهبر حکیم و قاطع، حضرت امام خمینی(ره) عجین شده است. بزرگ مردی که با ایمان و اعتقادی راسخ و به پشتوانه مردم مسلمان ایران و با انقلابی شکوهمند بساط ظلم وجور و استبداد را برچید و فصل نوینی را فراروی تاریخ ایران گشود.

مطالعه بیشتر...
 

19-2-97 2

رئیس هیئت موسس طلوع مهر با بیان اینکه امروز کشور ما از لحاظ فناروری وتولید علم در جهان از جایگاه وِیژه ای برخودار است گفت: آمریکا نگران خود باوری و خود اتکایی ایران است.

مطالعه بیشتر...
 

19-2-97 5مدیر گروه رشته های مدیریت بازرگانی، دولتی و بیمه موسسه طلوع مهر قم با بیان اینکه امید یکی از مولفه های قدرت نرم است گفت: دانشجو هایی که بازخورد می دهند می گویند اساتید جز این که بیایند از نظام و دولت و سیستم انتقاد کنند کاری ندارند.

مطالعه بیشتر...
 

19-2-97-8معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی طلوع مهر با بیان اینکه این موسسه در حال حاضر بیست و پنج رشته و هزار و سیصد دانشجو دارد، از ارتقاء این موسسه آموزشی به دانشگاه تا چهار سال آینده خبر داد.

مطالعه بیشتر...
 

حاضرین در سایت

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم