نشست دبیران انجمن های علمی با روابط عمومی طلوع مهر برگزار شد

نشست دبیران انجمن علمی رشته های حقوق، روانشناسی، مدیریت و حسابداری با واحد روابط عمومی 
 روز پنج شنبه مورخ 26/2/97 در موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر این جلسه با حضور حامد اخوان زاده دبیر انجمن علمی رشته مدیریت، محمد جعفرپور دبیر انجمن علمی رشته روانشناسی، جواد بال افکنده عضو انجمن علمی حقوق، مهدی بهلولی دبیر انجمن علمی رشته حسابداری برگزار شد و مسائل انجمن ها مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه اخوان زاده دبیر انجمن علمی با تاکید بر انتشار اخبار مربوط به انجمن ها گفت: با اطلاع رسانی و انتشار اخبار میتوان انگیزه انجمن ها برای تولید محتوای علمی از جمله نشریه های علمی و کتب مجازی را افزایش داد و شاهد تولید محتوای علمی از ناحیه انجمن ها باشیم.

در ادامه جلسه جعفرپور دبیر انجمن علمی رشته روانشناسی با اشاره به اساسنامه انجمن ها خاطرنشان کرد: اگر طبق اساسنامه انجمن های علمی فعالیت کنیم، میتوانیم با برگزاری مناظره ها و تولید بروشور های علمی، فعالیت های انجمن ها را گسترش بدیم و شاهد ارتقاء سطح علمی دانشجویان به واسطه انجمن های علمی باشیم.

در پایان حسن طاهری مدیر روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر با تاکید بر برگزاری هر هفته جلسات انجمن علمی و ارتباط هر چه بیشتر اعضای انجمن ها با روابط عمومی افزود: طلوع مهر با بهره گیری از برترین اساتید دارای امتیازی می باشد که باید از آن استفاده کرد.

وی تصریح کرد: اساتید طلوع مهر میتوانند متناسب با رشته خود در مباحث و رویداد های ایران و جهان اظهار نظر کنند و انجمن ها با معرفی 2 یا 3 نفر، متناسب با اخبار و رویداد ها اساتید را شناسایی و به روابط عمومی جهت  انجام مصاحبه های مطبوعاتی و اطلاع رسانی خبر معرفی نمایند.