❱❱    سامانه آموزش الکترونیک(مجازی)    ❰❰

اردوی مشهد واحد خواهران برگزار شد

اردوی زیارتی _فرهنگی مشهد الرضا (ع) باحضور ۴۵ نفر از دانشجویان ، اساتید و کارکنان واحد خواهران به مدت ۴ روز از تاریخ ۲۸ تیر ماه لغایت
۱مرداد  ماه ۹۸ توسط معاونت  توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار گردید.

مطابق سنوات گذشته و با عنایت خداوند متعال و توجهات امام رضا علیه السلام اردوی فرهنگی _زیارتی مشهد الرضا علیه السلام با شرکت  ۴۵ نفر از اساتید، دانشجویان و کارکنان واحد خواهران موسسه برگزار شد .

زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا علیه السلام، ترویج و توسعه ارزشهای والای دینی  و آشنا کردن دانشجویان با سیره ائمه معصومین علیهم السلام  و همچنین ایجاد روحیه شور و نشاط و تجدید انرژی دانشجویان بعد از اتمام امتحانات پایان ترم به واسطه شرکت در اردو از دیگر اهداف برگزاری این برنامه بود. با توجه به استقبال دانشجویان ثبت نام از طریق مجازی و حضوری صورت پذیرفت، هزینه دریافتی ۲۸۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود که مابقی هزینه ها توسط دانشگاه پرداخت شد.

ظهر جمعه ۲۸ تیرماه شرکت کنندگان با حضور در ایستگاه راه آهن قم سفر را آغاز کردند. برنامه های فرهنگی اردو شامل : زیارت حرم امام علی بن موسی الرضا علیه السلام ،برنامه آشنایی با آداب زیارت و حرم شناسی، دورهمی و سخنرانی اساتید محترم روانشناسی دانشگاه سرکار خانم دکتر بهرامی و سرکار  خانم دکتر چاوشی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز ۱۰۰ هزار تومان به برندگان، گشت و گذار در بازار و خرید سوغاتی، حضور در مهمانسرای حرم و اطعام از سفره کریمانه حریم رضوی و ...که تمامی برنامه ها با استقبال شرکت کنندگان برگزار شد .